Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

ERGENE EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat Bölge
TEKİRDAĞ / ÇORLU
evden eve nakliyat Web
www.ergenenakliyat.com
evden eve nakliyat E-posta
bilgi@ergenenakliyat.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Yetkili
SİNAN HAS
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
OMURTAK MAH. ATATÜRK BULVARI NO : ÇORLU / TEKİRDAĞ
Her şey zamanında sloganıyla yola çıkan ERGENE EVDEN EVE NAKLİYAT, evden eve eşya taşımacılığında siz değerli müşterilerimze en iyi hizmeti sunmak için yetkin kadrosu ,girişimci, sağduyulu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla canla başla çalışmaktadır.
ERGENE EVDEN EVE NAKLİYAT YENİ BAŞLANGIÇLAR İÇİN EL ELE. Tekirdağ bölgesi ve çevresinden ülkemizin her yerinde taşımacılık yapıyoruz. Arayın hızle ve sigortalı hizmetin keyfini çıkarın. .

Evden eve nakliyat, Fabrika ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşımacılık...

Ergene Nakliyat ; **** yılında merkezi Tekirdağ' da olmak üzere sınırlı sayıda tır, sınırlı sayıda personel ve kısıtlı faaliyet alanları ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Takip eden * yıl içerisinde hızla büyüyerek faaliyetlerini sürdüren Ergene Nakliyat, müşteri sayısını arttırmış ve daha ilk yıllarında tır sayısını **' ye çıkarmıştır. Bugün itibariyle, **' ün üzerindeki araç sayısıyla faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında sürdürmektedir.

Ergene Nakliyat; lojistik, uluslararası taşıma, akaryakıt taşıma, forwarding, depolama gibi lojistik sektöründeki diğer hizmetleri ile yurt içerisindeki faaliyetlerinde, lojistik hizmetlerinin payını arttırmış ve yurt dışı taşımacılığa da başlayarak kısa süre içerisinde büyümüş ve gelişmiştir. **** yılı sonunda ulaşılan sefer sayısı ***' ün üzerinde olmuştur.

Ergen Nakliyat, teknoloji yatırımına önem veren bir firma olarak sektörde, araç takibinde uydu sistemi kullanan ilk firmalardan biridir. Kullanılan uydu sistemleri ile sürücülerle elektronik ortamda yazışarak bağlantı kurulmakta, sevkiyat, mesafe ve maliyetler bilgisayar ortamında tespit edilmektedir.


Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. ERGENE EVDEN EVE NAKLİYAT TEKİRDAĞ ÇORLU Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, TEKİRDAĞ EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

FİKRET ÖZBAY
02-01-2014
KAMYON ŞOFÖRÜ KENDİ ARACIMLA CALIŞTIM TIR DENEYİMİM AZ ASIL MESLEGİM ŞASE MAKAS VE KAYNAK USTALIGIYİNE KENDİ İŞ YERMDE CALIŞTIM BANA UYGUN BİR POZİSYONDA CALIŞABİLİRİM
ALPAY DİRİK
20-12-2013
* YILDIR TIR ŞOFÖRLÜĞÜ YAPIYORUM.
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...
Türkiye geneli profesyonel evden eve nakliyat firmaları burada izmir ankara istanbul gibi büyük şehirlerdeki evden eve nakliyat firmalarından teklif alabilirsiniz evden eve nakliyat