Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

KOLİŞ NAKLİYAT EVDENEVE

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat Bölge
SAMSUN / MERKEZ
evden eve nakliyat Web
www.kolisnakliyat.com
evden eve nakliyat E-posta
mustafais@hotmail.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Yetkili
MUSTAFA İŞ
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
SAMSUN - SAMSUN
Güzel türkiyemizin Samsun şehrinde hizmet veren KOLİŞ NAKLİYAT EVDENEVE olarak sigortalı ve ekonomik taşımacılık hizmetlerini Türkiyenin her noktasına yapıyoruz. Son model araçlarımız ve eğitimli personelimizle sizlere hizmet vermekten guru duyuyoruz. Arayın kaliteli ekip ve ekipmanla çalışmanın keyfini yaşayın. . Uzman ekip ve yenilikçi hizmet için KOLİŞ NAKLİYAT EVDENEVE

Evden eve nakliyat, işyeri ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşımacılık...

Koliş Nakliyat adı altında uzun yılardan bu yana nakliyat ve lojistik hizmeti vermekte olup,karayolu taşıma alanlarında tüm ithalat, ihracat ve transit yüklemelerinde, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve geniş acente ağı ile en hızlı, güvenilir ve kaliteli servisi, uygun maliyetler ile siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemiştir. Firmamız yıllardan bu yana nakliye sektöründeki faaliyetlerini sürdürmüştür.

Firmamızda yönetiminde profesyonel yaklaşım ve ilkeli çalışma prensibiyle kendi alanında lider konuma gelen Koliş Nakliyat geleceğe istikrarlı adımlarla ilerlemektir.Firmamız K* Yetki belgesine ve tır karnesine sahip olarak Tüm Türkiye genelinden taşımacılık yapmaktadır.

Koliş Nakliyat her biri kendi konusunda uzmanlaşmış elit ve dinamik kadrosu, dünyanın dört bir yanına yayılmış yerleşik acente ağı ile çağın gerektirdiği iletişim, ulaşım imkanları ve çağdaş iş anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik gereksinimleri sağlamaktadır.

Amacımız; vizyonuna bağlı olarak misyonunu sürekli gelişme ve kaliteli servis ile müşteri memnuniyetine dayandırmış olan firmamızı, siz değerli müşterilerimizin sadece lojistik hizmeti veren bir firma olarak değil,aynı zamanda güvenilir bir iş ortağı olarak görmenizdir.


Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. KOLİŞ NAKLİYAT EVDENEVE SAMSUN MERKEZ Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

NEJLA BALCI
30-09-2015
MERHABA BİR YATAK VE ÇAMAŞIR MAKİNESİ GENÇLİK PARKI CİVARINDAN KARADENİZ MAHALLESİNE TAŞITMAK İSTİYORUM BANA BİR FİYAT VERİRMİSİNİZ
NESİBE
09-12-2014
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM
MUSTAFA TETİK
23-02-2014
BAYRAMOĞLU NAKLIYAT ANKARA YARIN ** TEKER KAPALI ARACIMIZ TERMEDE BOŞA ÇIKACAKTIR SAMSUN ESKİŞEHİR EŞYANIZI ALMAK İSTİYORUZ SAYGILARIMIZLA İYİ ÇALIŞMALAR
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...
Kurtköy Evden Eve Nakliyat