Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

DİNÇ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat Bölge
SAMSUN / MERKEZ
evden eve nakliyat E-posta
gurkandinc@msn.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Telefon 2
evden eve nakliyat Yetkili
GÜRKAN DİNÇER
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
ANKARA YOLU ÜZERİ .KM SELÇUK ECZA DEPO KARŞISI DİNÇER
Değer verdiğiniz eşyalarınızı ve yüklerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırmak için DİNÇ EVDEN EVE TAŞIMACILIK bizi seçin... Samsun ve diğer illerimizin her köşesine nakliyat hizmetleri veriyoruz. Donanımlı araçlarımız ve deneyimli personelimizle hizmetinizdeyiz. Teklif ve ücretsiz keşif ve expertiz hizmeti için arayın .

Evden eve nakliyat, Fabrika ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşımacılık...

Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak koşulsuz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.

“ HER ŞEY ZAMANINDA ve YERİNDE ” Sloganıyla yola çıkan DİNÇ NAKLİYAT evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur.

İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir.. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigata değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki( * ) eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarakta "Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb." avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir( * ) kişinin bulunması yeterlidir. Sebap ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar.

Müşteri ile DİNÇ NAKLİYAT araasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü DİNÇ NAKLİYAT'ın bir formen'inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız


Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. DİNÇ EVDEN EVE TAŞIMACILIK SAMSUN MERKEZ Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

SAMSUN MERKEZ DİNÇ EVDEN EVE TAŞ
25-12-2014
THANKS FOг FİNALLY TALKİNNG ɑBOUT >SAMSUN MERKEZ DİNÇ
EVDEN EVE ƬAŞIMACILIK * *** *** ** **
DİNÇER EVDEN EVE NAKLIYAT
11-12-2014
EVDEN EVE NAKLIYAT
KURTKOYU ŞEHRI İC ŞEHRILERE ARASI NAKLIYAT

GARANTİLİ SİGORTAILI

PENDIK EV BÜRO TAŞIMACILIK
DEPOLAMA

YENIŞEHIR MAH MILLET CD M AKYOLU SOK GRUP CENTER IŞ MERKEZ NO *** PENDIK KURTKOYU ISTANBUL

MERKEZ ***********

ŞUBE ***********
GSM ***********
GSM * ***********
ADEM GÜLEL
30-06-2014
BİR PİKAP İLE YARIM KAPAKLIK EV EŞYASI *-* TEMMUZDA SAMSUNDAN ANTALYA MERKEZE GÖNDERİLECEK KAÇ LİRAYA GİDER
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...
Kurtköy Evden Eve Nakliyat