Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

KONYA EVDEN EVE GÖRGÜLÜ

evden eve nakliyat Bölge
KONYA / MERAM | KARATAY
evden eve nakliyat Web
www.görgülünakliyat.com
evden eve nakliyat E-posta
gorgulunakliyat@hotmail.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Telefon 2
evden eve nakliyat Fax
evden eve nakliyat Yetkili
RECEP
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
NALCACI CAD ESKİ BAGKUR SOKAGI İCİ MERKEZ KONYA
Bir değil bin müşteri ilkesiyle hareket eden şirketimiz dürüst,çalışkan,yenilikçi ve temiz çalışan personeliyle asansörlü taşımacılıkta da hizmet vermektedir. KONYA EVDEN EVE GÖRGÜLÜ Kendimizi günden güne geliştirmeyi amaç edindiğimiz için teknolojik gelişmeleri takip edip kendimizi sürekli yeniliyoruz. Geniş araç filosu ve elamanı ile yanınızdayız. KONYA EVDEN EVE GÖRGÜLÜ, EVDEN EVE NAKLİYAT TAŞIMACILIK BİZDEN SORULUR.7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ. .
Konya bölgesinde lider...

Evden eve nakliyat, Fabrika ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşımacılık...

Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat nakliyat sektöründe Türkiye' nin en iyilerinden olmak , ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci , sağduyulu , müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.


Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. KONYA EVDEN EVE GÖRGÜLÜ KONYA MERAM | KARATAY Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, KONYA EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz





  Güvenlik kodu

Yenile

ONUR KARATUT
05-04-2014
KONYA MERAM KALFALARDAN KARATAY FATİH KURAN KURSU CİVARI ZEMİN KATTAN ALIP İKİNCİ KATA TAŞIMA ÜCRETİ NE KADAR OLUR.NOT;ÖDEME PEŞİN OLUP TŞIMA TARİHİ MAYIS ** TİR BİLGİ VERMENİZ RİCA OLUNUR
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...