Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
Uzman Nakliyat

TÜFEKÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat Bölge
NEVŞEHİR / ÜRGÜP
evden eve nakliyat Web
www.tufekcinakliyatltd.com
evden eve nakliyat E-posta
fikrettufekci@hotmail.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Telefon 2
evden eve nakliyat Yetkili
FİKRET TÜFEKÇİ
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
ÜRGÜP - - ORTAHİSAR KASABASI
Şehiriçi ve şehirler arası nakliyede seçkin kuruluş TÜFEKÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT ile çalışarak size eşyalarınızı riske atmayın. Hem paradan hem zamandan kazanmak için hemen . numaralı telefonları arayın. Nevşehir bölgesinde Nakliyat konusunda lider kuruluş. TÜFEKÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat, Ofis ve fabrika taşımacılığı.

Nevşehir merkezli olarak UZUN yılından bu yana aralıksız olarak Nakliye sektöründeki öncülüğünü sürdürmekte olan firmamız, sektörde yıllardır hizmeti başarıyla tamamlamıştır.

Ülkemizde nakliyat sektörü ve Evden Eve Nakliye ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini uluslararası standartlarda hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firma ile birlikte önemli ölçüde ve kendine özgü bir standartsa oturtmuştur.

Ayrıca ülkemizde henüz "Nakliye hizmeti" ile ilgili eğitim kurumu olmamasına rağmen firmamız, personeline vermiş olduğu teknik bilgi ile sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci bir kurum olmuştur.


Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. TÜFEKÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT NEVŞEHİR ÜRGÜP Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, NEVŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

AYHAN BAY
28-06-2016
MERHABALAR
ANKARA ESAT SEMTİNDEKİ EV EŞYAMIZI ÜRGÜP MUSTAFAFAPAŞA KÖYÜNE TAŞITTIRMAK İSTİYORUZ BİRAZ DAHA EKONOMİK OLUR DÜŞÜNCESİYLE ANKARAYA NAKLİYE ÇIKARSE DÖNÜŞTE BİZİM EŞYALARIMIZI TAŞINABİLİR DİYE DÜŞÜNDÜK ZAMANLA İLGİLİ SORUN PEK YOK GİBİ AMA YİNEDE **-** GÜN İÇİNDE TAŞINMAK İSTİYORUZ İLGİLENİRMİSİNİ Z FİYAT RİCA EDİYORUZ SAYGILARIMLA
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...
Türkiye geneli profesyonel evden eve nakliyat firmaları burada izmir ankara istanbul gibi büyük şehirlerdeki evden eve nakliyat firmalarından teklif alabilirsiniz evden eve nakliyat