Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

ŞİMŞEK EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat Bölge
ADAPAZARI / SAKARYA
evden eve nakliyat E-posta
erdi_emre_@hotmail.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Yetkili
ERDİ ÇİFTÇİOĞLU
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
ERENLER/SAKARYA
Gelişen teknoloji ile asansör paketleme ve taşıma hizmetleride nakliyat işlerinde kolaylık sağlamıştır. Bu teknolojileri yakından takip eden Şimşek Evden Eve Nakliyat olarak sizler için teknolojinin bütün yenilik lerini kullanarak iyi himetleri sunuyoruz.
Adapazarı ve çevresinde EVDEN EVE NAKLİYAT DA ÖNCÜ FİRMA Şimşek Evden Eve Nakliyat
7/24 bizi arayabilirsiniz. .

Evden eve nakliyat, Fabrika ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşımacılık... Geniş ve son model araçlarımızla Emrinizdeyiz.

ADAPAZARI merkezli olarak UZUN yılından bu yana aralıksız olarak Nakliye sektöründeki öncülüğünü sürdürmekte olan firmamız, sektörde yıllardır hizmeti başarıyla tamamlamıştır.

Ülkemizde nakliyat sektörü ve Evden Eve Nakliye ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini uluslararası standartlarda hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firma ile birlikte önemli ölçüde ve kendine özgü bir standartsa oturtmuştur.

Ayrıca ülkemizde henüz "Nakliye hizmeti" ile ilgili eğitim kurumu olmamasına rağmen firmamız, personeline vermiş olduğu teknik bilgi ile sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci bir kurum olmuştur.


Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. ŞİMŞEK EVDEN EVE NAKLİYAT ADAPAZARI SAKARYA Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, ADAPAZARI EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

AHMET BAKILAN
31-08-2014
ADAPAZARI CAMİLİ MAH. DEN AKYAZI MERKEZE TAŞINACAĞIZ.
EVİMİZ *.KAT(ZEMİN ÜSTÜ) *+* TAŞINACAĞIMIZ EV ZEMİN KAT.
MOBİLYALARIN SÖKÜLÜP TAKILMASINI İSTİYORUM.
FİYAT ALMAK İSTİYORUM.
ITİ ÇALIŞMALAR.
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...
Türkiye geneli profesyonel evden eve nakliyat firmaları burada izmir ankara istanbul gibi büyük şehirlerdeki evden eve nakliyat firmalarından teklif alabilirsiniz evden eve nakliyat