Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

KARAKUT EVDEN EVE NAKLİYE

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat Bölge
SİİRT / KURTALAN
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Telefon 2
evden eve nakliyat Yetkili
FERİT BEY
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
SİİRT - KURTALAN
Taşımacılık sektöründe güçlü personel kadrosu ve son model teknolojik yep yeni araç filosuyla KARAKUT EVDEN EVE NAKLİYE olarak müşteri memnuniyetinden ve dürüstlükten taviz vermeden hizmetlerimize Siirt bölgesinde devam ediyoruz. Sizde ev işyeri ofis ve diğer taşıma işlerinizde güvenilir, kaliteli ve hızlı bir nakliyeci arıyorsanız hemen 0 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçiniz. Şehiriçi şehirler arası nakliyat işlerinizi türkiyenin her köşesine yapıyoruz.

SİİRT merkezli olarak UZUN yılından bu yana aralıksız olarak Nakliye sektöründeki öncülüğünü sürdürmekte olan firmamız, sektörde yıllardır hizmeti başarıyla tamamlamıştır.

Ülkemizde nakliyat sektörü ve Evden Eve Nakliye ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini uluslararası standartlarda hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firma ile birlikte önemli ölçüde ve kendine özgü bir standartsa oturtmuştur.

Ayrıca ülkemizde henüz "Nakliye hizmeti" ile ilgili eğitim kurumu olmamasına rağmen firmamız, personeline vermiş olduğu teknik bilgi ile sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci bir kurum olmuştur.


Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. KARAKUT EVDEN EVE NAKLİYE SİİRT KURTALAN Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, SİİRT EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

MUSTAFA ŞİMŞEK
29-07-2014
AMASYADAN SİİRT E HAZIR PAKETLENMİŞ *+* EV EŞYASI VAR.*-* GÜN İÇİNDE YÜKLEME YAPILIR,HAYIRLI BAYRAMLAR...
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...
Kurtköy Evden Eve Nakliyat