Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

UĞURLU EVDEN EVE NAKLİYE

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat Bölge
SİVAS / SUŞEHRİ
evden eve nakliyat E-posta
mustafa_ugurlu@hotmail.com
evden eve nakliyat Telefon
evden eve nakliyat Fax
evden eve nakliyat Yetkili
MUSTAFA UĞURLU
evden eve nakliyat Gsm

evden eve nakliyat Adres
SİVAS CAD. NO: SUŞEHRİ/SİVAS
Kaliteli hizmetin doğru adresi UĞURLU EVDEN EVE NAKLİYE Hemen arayın karlı çıkın. Zamandan ve paradan tasarruf etmek için Sivas ve çövresinden Türkiyenin her yerine UĞURLU EVDEN EVE NAKLİYE ile garantili ve hızlı taşımacılık. 7 gün 24 saat . numaralarından ulaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat, Fabrika ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşıma...

SİVASTA UĞURLU EVDEN EVE NAKLİYE

İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir.. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigata değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki( * ) eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarakta "Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb." avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir( * ) kişinin bulunması yeterlidir. Sebap ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar.


Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. UĞURLU EVDEN EVE NAKLİYE SİVAS SUŞEHRİ Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, SİVAS EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Mesaj Yaz

  Güvenlik kodu

Yenile

ERDEM AKKAYA
04-03-2015
SUŞEHRİ İLÇESİ MERKEZİNDE YAKLAŞIK **** METRE MESAFE EVİMİ TAŞIMAK İSTİYORUM * KATTAN ASANSÖRLÜ TAŞINACAĞIM YER ASANSÖRSÜZ EVİM *+* EV FİYAT VERİRMİSİNİZ
GÜLHAN
23-07-2014
****DİVRİĞİ ZEMİN KATTAN UÇ ARTI BİRDEN OSMANİYE DÜZİÇİNDE BULACAĞIMIZ EVE FİYAT TEKLİFİ VERMENİZİ İSTİYORUZ.EŞYA OLARAK BEYAZ EŞYA YATAK ODASI,İKİ ADET KANEPE VE KÜÇÜK EŞYALAR.
SEBİHA
09-06-2014
MERABALAR. BEN İSTANBULA EŞYA GÖNDERCEM AMA FİYAT KONUSUNDA GÖRÜŞMEK İSTİYORUM. YA DA İSTANBULA TAŞIMANIZ VAR MI?
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...
Türkiye geneli profesyonel evden eve nakliyat firmaları burada izmir ankara istanbul gibi büyük şehirlerdeki evden eve nakliyat firmalarından teklif alabilirsiniz evden eve nakliyat