Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

YILI UBAK İZİN BELGELERİ

SÜRESİ İÇİNDE TESLİM ALINMAMIŞ **** YILI UBAK İZİN BELGELERİNİN İKİNCİ TAHSİS VE ÖDEME NUMARALARINI GÖSTERİR LİSTE YAYIMLANMIŞTIR.

Süresi içinde teslim alınmamış **** yılı UBAK İzin Belgelerinin ikinci tahsisinde UBAK İzin Belgesini almaya hak kazanan firmalar listedeki belge numaralarının karşısında belirtilen ödeme numaraları ile Vakıflar Bankasının herhangi bir şubesine **.**.**** tarihine kadar ücretlerini yatırmaları halinde belgelerini teslim alabileceklerdir.

Belge almaya hak kazanıp **.**.**** tarihine kadar UBAK İzin Belgelerini almayan firmalar haklarını kaybetmiş sayılacaktır.

-**** Yılı UBAK İzin belgesi alacak firmaların; şirket sahibi ise imza sirküleri ile; vekalet ile alınacak ise de, vekaletnamelerin noter tasdikli ve UBAK Belgesi almaya yetki verecek ibarelerle tanzim edilmesi, ayrıca Bakanlığımız ve Genel Müdürlüğümüzün yeni unvanlarının kullanılması önem arz etmektedir.


evden-eve-nakliyat
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...