Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
Uzman Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT DERNEĞİ

** şirket biraraya gelerek Ege Bölgesi Ev Taşımacıları ve Nakliyeciler Derneği'ni kurdu

Evden eve taşımacılık ve şehirler arası nakliye yapan şirketler, biraraya gelerek dernek çatısı altında birleşti. ** şirketin biraraya gelerek kurduğu Ege Bölgesi Ev Taşımacıları ve Nakliyeciler Derneği, sektördeki standartların oluşturulmasına katkıda bulunarak merdivenaltı firmalarla mücadele edecek.

Ege Bölgesi Ev Taşımacıları ve Nakliyeciler Derneği’nin Kurucu Başkanı Menduh Sevinç, evden eve nakliyat sektöründe sorunların bitmek bilmediğini, bu sorunlar yüzünden hem müşterilerin hem de diğer nakliyecilerin mağdur olduğunu belirterek, “Yetki belgesi olmayan, mesleki eğitimden yoksun, formasız çalışanlar ve standart dışı araçlarla taşımacılık yapan merdivenaltı firmalar, sektörümüz için önemli sorunların çıkış kaynağını oluşturmaktadır. Bizler, kurucu ** evden eve ve nakliye firması olarak güçbirliği yaptık ve dernekleştik. Amacımız, hem kayıtdışıyla mücadele etmek, hem de sektörümüzdeki standartların uygulanmasına katkıda bulunmak. Ayrıca, tüketicilere taşınırken bilinçli bir tercih yapmaları noktasında da dernek olarak çalışmalarda bulunacağız.” dedi.

Ege Bölgesi Ev Taşımacıları ve Nakliyeciler Derneği’nin Başkanlığı'nı Menduh Sevinç, Başkan Yardımcılığı'nı Engin Bahadır yürütürken, Sayman olarak Seyat Demir ve Genel Sekreter olarak da Özgür Demirtaş görevlendirildi.

İzmir-Karşıyaka’daki Seyirtepe’de kahvaltılı toplantıda biraraya gelen Ege Bölgesi Ev Taşımacıları ve Nakliyeciler Derneği’nin kurucuları şu isimlerden oluşuyor:

Menduh Sevinç (Sevinç Nakliyat), Seyat Demir (Öztaş Nakliyat), Engin Bahadır (Megataş Nakliyat), Ruhi Çelik (Yavuztaş Nakliyat), Hasan Boz (Royal Nakliyat), Ekrem Giden (Öz Aktaş Nakliyat), Özgür Demirtaş (** Lojistik Nakliyat), Haydar Doğan (Doğan Nakliyat), Gıyasettin Aşkın (Özyıldız Nakliyat), Orhan Güzelaydın (İhlas Nakliyat), Sabri Behlül (A* Nakliyat), Ekrem Ünsal (Güventaş Nakliyat), Ramazan Durna (Turna Nakliyat), Remzi Aydın (Huzur Nakliyat), Mahmut İleri (İl-Ka Nakliyat), İsmail Kavakoğlu (Kavakoğlu Nakliyat), Hasan Aşkın (Hastaş Nakliyat), Kadir Barut (İzmir Evtaş Nakliyat), Cengiz Şahin (Evin Nakliyat), Kemal Çelik (Gül Nakliyat), Yüksel Aşkın (Aşkın Nakliyat), Ramazan Demir (Yalı Nakliyat)


evden-eve-nakliyat
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...
Kurtköy Evden Eve Nakliyat