Hoşgeldiniz.
Evden eve nakliyat platformuna üye olmak, firma eklemek, teklif istemek ücretsizdir.

teklif-isteteklif-iste
yazici

TIR SÖZLEMESİ ANKETİNE KATILIN

TIR Sözleşmesinin uygulanmasını denetleyici hükümetlerarası bir organ olan TIR Yürütme Kurulunun (TIRExB) talebine istinaden, Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu (UNECE) TIR Sekretaryası TIR prosedürünün intermodal yönlerine dair sistemin ana paydaşlarının farkındalığı hakkında daha fazla bilgi edinmek amacıyla bir anket çalışması hazırlayarak sektördeki paydaşların görüş ve önerilerini almak istemektedir.

Bu amaçla hazırlanan ankete https://www.research.net/s/HL*WBRT adresinden ulaşılabilmektedir. Anket toplam * sorudan oluşmakta ve oldukça kısa sürede kolay bir şekilde cevaplanabilmektedir.

Anketin açıkça anlaşılması bakımından sorulara cevap verirken intermodal teriminden “ eşyanın tek ve aynı yük bölmesi veya karayolu aracında, iki veya daha fazla taşıma modu ile eşyanın mod değiştirirken muamele görmeden taşınması” anlaşılmalıdır.

Söz konusu anket TIR Sözleşmesine taraf olan tüm ülkelere dağıtılmış olup, sistemin en büyük kullanıcısı olan ülkemiz sektör paydaşlarının ankete yoğun katılımları önem arz etmektedir.

Destek sağlayan üyelerimize şimdiden teşekkürlerimizi iletiriz.


evden-eve-nakliyat
evden eve nakliyat

www.evdenevenakliyatplatformu.com

Copyright © 2013

Üye ol!

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve ilanları takip etmek için hemen ücretsiz kayıt olunuz. Nakliye Platformu farkını yaşayın.

Ücretsiz üye ol.

face gplus
Google Bizi sosyal medyada takip edin...