ENSAR EVDEN EVE NAKLİYE


ENSAR EVDEN EVE NAKLİYE

ENSAR Evden Eve Nakliyat

Kayseri Nakliyat sektöründe faaliyetine **** yılından bu yana müşteri memnuniyetini ilke edinerek, hizmette zirveyi yakalayan evden eve nakliyat ve diğer hizmet alanlarında yıllarca size destek vermeye devam edecektir.

Ensar Kayseri Evden Eve nakliyat'ta Kayseri de taşıdığı hizmet bayrağını siz değerli müşterilerimize verilen güven ve iş disiplini bilinciyle daha da yükseltmektedir. Uzman personeli ve en uygun araç filosu ile tecrübeye dayalı servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli, güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Ensar Kayseri Evden Eve ile Taşıma işi yapılan paketleme işlemleri ve battaniyelerle de sararak eşyalarınızın çizilmemesi için özen göstermemizin yanı sıra eşyalarınızı sigortalıyarak ve tam olarak bir garanti oluşturuyoruz ...

Temel ilkelerimiz

    Koşulsuz müşteri memnuniyeti
    Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci
    Sürekli gelişim
    Duyarlı yönetim
    Uzmanlığını teknoloji ile birleştiren profesyonel bir ekip

    Misyonumuz

    Uzman ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktadır.

    evden eve nakliyat hizmetlerievden eve nakliyat hizmetleri

    GÜVEN diğer alanlarda olduğu gibi ev taşımacılığında da kalitenin tescilidir. Konusunda uzman * ekibi ile */** hizmet verebilmektedir. Bu ekipler her türlü ev nakliyesi problemine cevap verebilmek için donanımlıdırlar. Hizmetlerimiz sıralamasına aşağıdaki şekildedir. Taşınacak Kayseri evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır. Kayseri Ekspertiz ayni zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitte yapar. Kayseri taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır. Kayseri Ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Taşıma ekibimiz içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve montör elemanları bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır. Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır.

    Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı kutulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Kayseri Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

    Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir. Kayseri Şehir içi, Şehirler arası taşımacılık,Kayseri Evden Eve nakliyat ve Kayseri Tehlikeli Yük taşımacılığı bu Internet sitemizden ana hizmet konusu olmasına rağmen bunun yanında Kayseri Depolama, Kayseri Gümrükleme Parsiyel taşıma dallarında hizmet vermekteyiz.

    NEDEN ENSAR NAKLİYAT?

    Tüm Eşyaların Ambalajlanması
    Tüm Eşyaların Montaj-Demontaj'ı
    Tüm Eşyaların Yerleştirilmesi
    Tecrübeli Saygılı Elemanlar
    Ücretsiz Ekspertiz
    Kapalı Kasa Kamyonlar
    Şehir içi ve Şehirlerarası Taşıma
    Askılıklı Araçlar
    Eşyalarınızı en güvenli şekilde taşır...
    Eşyalarınız taşınırken siz yorulmazsınız...
    Eşyalarınız zarar görmez ve taşınma süresince sigortalıdır...
    Tüm bunları evden eve nakliyat / nakliye hizmetleri sunan her hangi bir firmada bulamazsınız

Makaleler

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.