SİLOPİ EVDEN EVE NAKLİYAT


SİLOPİ  EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞIRNAK'tan tüm Türkiye geneline, tüm ** vilayetten diğer illere komple ve parsiyel eşya taşıma hizmetini sunmaktadır.Ev taşıma işi, zahmetli, zahmetli olduğu kadar da zor bir iştir. Nice emeklerle çalışıp kazandığımız eşyalarımızı profesyonel ve işinin uzmanı olan firmalara taşıttırmalıyız. Biz ŞIRNAK EVDEN EVE TAŞIMACILIK  olarak bunun bilincindeyiz sizin ve eşyalarınızın değerini biliyoruz. Gerek taşınma öncesi gerekse taşınma sonrası verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde bu işin uzmanı olduğumuzu her seferinde ispatlıyoruz. Evden eve taşımacılık hizmetimizi kısaca anlatacak olursak. Eşya sahibi ile ön görüşme yapan firmamız yetkilisi müşterisiyle eşya tespiti yapmak için belirlediği randevu saatinde eşyaların bulunduğu eve bizzat gelerek ekspertizini yaptıktan sonra bir program hazırlar, bu programda tespiti yapılan eşyaların kalitesi, yoğunluğu ve diğer kriterlere göre gerekli araç ve ekipman, kamyon, personel, ambalaj malzemeleri ve alet adavetlerini hazır bulundurur.Bellirlenen taşınma günü ve saatinde aracımız ve ekipmanımız adresde olur.Eşya sahibi daha önce özel eşyalarını toplamış ve kaldırmış olursa ekibimiz daha rahat çalışabilir.Önce küçük eşyalarınız(bardak,tabak,biblo,avize vb) toplanıp sarılır ve malzemelirimizin içine konur. Demonte edilmesi gereken eşyalar (mobilya ve beyaz eşyalar gibi) demonte edilir ve ambalajlanır.Koltuk ve yataklarınız daha önce kullanılmamış streçlerle sarılır. taraftan da paketlemesi ve ambalajı yapılan eşyalar, kamyona yüklenmeye başlar yükleme işi bittikten sonra son kontroller yapılır ve araç hareket eder. Yeni adrese gelindiğinde eşyalar dikkatli bir şekilde yüklemeyi yapan elemanlar tarafından indirilmeye başlar. Eşyaların boşaltma işi devam ederken firma elemanlarından bir veya tanesi, eve taşınan eşyaları paketlerinden açıp yerleştirmeye başlar, durum bu şekilde devam ederken kamyonun boşlmasıyla eşyaların montajlarıda yapılmış olarak bu iş tamamlanır.Evden eve taşımacılık kesinlikle hafife alınacak bir iş değildir,bizde bu iş de uzman ekibimiz,profosyonel kadromuz ile size en iyi hizmeti sunmaktayız. ŞIRNAK EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Makaleler

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?