ÖZNEVŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT


ÖZNEVŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

NEVŞEHİR MERKEZLİ FİRMAMIZ **** DEN BERİ ŞEHİRİÇİ VE ŞEHİRLERARASI TAŞIMADA KAPALI ARAÇLARIMIZLA VE UZMAN EKİPLERİMİZLE HİZMET VERMEKTEYİZ. HİZMETLERİMİZ ARASINDA KIRILACAK EŞYALAR VE GİYSİLER DAHİL PAKETLEME MABİLYALARIN MONTAJLAMA İŞLERİ + BÜTÜN EŞYALARIN AMBALAJLANMASI VE BEYAZ EŞYALARIN SÖKÜLÜP TEKRAR YERİNE KURULMASI HİZMETLERİMİZİN İÇİNDEDİR. TAŞINMADA ÖNCE GÜVEN SONRA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR TAŞIMALARIMIZ KIRILIP DÖKÜLMEYE KARŞI GARANTİLİDİR. AMBALAJLAMADA KULLANILAN MALZEMELER BARDAK ÇANAKLAR İÇİN ÖZEL AMBALAJ KAĞITLARI GİYSİLER İÇİN ELBİSE ASKILIĞI VE ELBİSE POŞETLERİ MOBİLYALAR VE BEYAZEŞYALAR İÇİN BALONLU PATPATLAR KOLTUKLAR İÇİNDE HEM PATPAT + JELATİN KULLANILMAKTADIR. HEPSİ VE DAHA FAZLASI

Makaleler

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.