KESİFCİ NAKLİYAT


KESİFCİ NAKLİYAT

Keşifçi Uluslararası Nakliyat ;Merkezi Rize’de bulunan her biri kendi alanında uzmanlaşmış Ekibiyle,ticari ve sosyal gelişmelere açık disiplinli,kararlı hızla değişen gelişen tedarik zincirinde Nakliyat ve Lojistik sektörüne uyum sağlayan istikrarlı bir gelişme içerisinde olan Keşifçi Ltd, Doğruluk ve Güven ilkesini Misyon olarak benimseyen Profesyonelce hizmeti kendine Vazife edinmişdir.
Karayolu ile ulaşılabilinecek her noktaya, **’den fazla Ülkeye nakliye hizmeti veren Keşifçi Ltd,partner olarak gördüğü müşterilerine ihtiyaç duyduğu tüm taşıma,depolama ve gümrükleme hizmetleri titizlikle maliyet planlı yapmaktadır.
Müşterilerin taleplerine göre Komple Taşımalar,Fuar Taşımacılığı,ADR ve Patlayıcı Nakilleri, Fabrika,Şantiye Nakilleri ,sanayi objelerinin taşınması ve Proje Bazında taşımalar yapmaktadır. Muhteviyatın en güvenli metod ile yüksek hassasiyet,sorunsuz zamanında Adresine Alıcısına teslimdir.
Keşifçi Uluslararası Nakliyat;Her türlü taşıma konusunda çözüm önerileri üretebilen,Doğruluk ve Güven ilkesini Misyon olarak benimseyen,yaptığı işe duyduğu saygı ve hizmette sınır tanımayan yapısı ile sektöründe en iyi olma iddiasındadır.

Misyonumuz;
eysel ve Kurumsal lojistik ihtiyaçlarını belirlemek, analiz etmek ve müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını minimum sürede tedarik ederek maksimum

fayda sağlamaktır.


Vizyonumuz;
Keşifçi Uluslararası Nakliye olarak, Müşterilerimize ; yaratıcı, yenilikçi, rekabetçi ve entegre lojistik çözümler ile güvenilir, üstün kaliteli, artı değeri olan hizmetler vermek, rekabet güçlerini arttırmak ve çalışanlarımızın gurur duyduğu bir şirket olabilmektir.

Değerlerimiz ;
Müşteri Sadakati,
Katılımcı yönetim ve açık iletişim,
Kalite (İlişkiler, Hizmet, Yönetim),
Öncü, Girişimci ve Rekabetçi olmak,
Sosyal Sorumluluk (AB standartlarına uyumlu teknolojik alt yapı)

Kalite Politikamız ;
Keşifçi Uluslararası Nakliye ; bütün süreçlerde, kendi misyonu ve vizyonu çerçevesinde yeniliklere açık olarak sürekli gelişmeyi sürdürecektir.
Hizmet çeşitliliği ve kalitesini yükseltip; kalite, fiyat, ve güvenilirlikle müşteri tatmini sağlamak amacımızdır.
Kalitenin sürekli iyileşmesi için tüm çalışanların katılımı, eğitimi ve emnuniyetinin sağlanması esastır.
Topluma yararlı, çevre ve doğaya karşı duyarlı olmak temel prensibimizdir.
Türkiye Nakliye

Makaleler

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?