SERÇINAR EVDEN EVE NAKLİYAT


SERÇINAR  EVDEN EVE NAKLİYAT

Serçınar Nakliyat adı nda uzun yıllardan bu yana nakliyat ve lojistik hizmeti vermekte olup, karayolu taşıma alanlarında tüm ithalat, ihracat ve transit yüklemelerinde, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve geniş acente ağı ile en hızlı, güvenilir ve kaliteli servisi, uygun maliyetler ile siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemiştir.

Firmamız yıllardan bu yana nakliye sektöründeki faaliyetlerini sürdürmüştür.Firmamızda yönetiminde profesyonel yaklaşım ve ilkeli çalışma prensibiyle kendi alanında lider konuma gelen Serçınar Nakliyat geleceğe istikrarlı adımlarla ilerlemektir. Firmamız C* Yetki belgesine ve tır karnesine sahip olarak Tüm Türkiye genelinden çıkış yapmak suretiyle Irak ülkesine geneline taşımacılık yapmaktadır.

Serçınar Nakliyat olarak uluslararası yük taşımalarınızda; yüklerinizin, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz. Uzun yıllardan bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte uluslararası yük taşımalarımızda göstermiş olduğumuz özen ve içten samimiyet, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

Aynı zamanda güçlü referanslarımızla da kalitemizi her defasında ortaya koymaktayız...Serçınar Nakliyat , yılların verdiği tecrübe ile yurt içi ve yurtdışı yük taşımacılığında TÜRKİYE'NİN çalıştığımız kesimlerinde başarılı bir şeklide varlığını kabul ettirmiştir.

Firmamız bu başarıları sayesinde her zaman tercih edilen firmalar arasında olmaktan büyük bir ONUR duymaktadır...

Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren süzer nakliyat , artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "Lojistik Çözüm Ortağı" konumuna gelmiştir. "Müşteri İlişkileri Yönetimi" ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan süzer nakliyat, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni kendine ilke edinmiştir

Makaleler

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.