BIZIM NAKLIYAT


BIZIM NAKLIYAT

Her şey zamanında sloganıyla yola çıkan BİZİM NAKLİYAT, evden eve ve sdandart eşya taşımacılığında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için uzman kadrosu ,girişimci, sağduyulu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla canla başla çalışmaktadır.BİZİM NAKLİYAT "emanetiniz güven ellerdedir slogonuyla. Samsun-sinop  bölgesi ve çevresinden ülkemizin her yerinde taşımacılık yapıyoruz. Arayın hızle ve sigortalı hizmetin keyfini çıkarın.**** *** ** ** Güvenli ve Sigortalı bir şekilde sdandart Nakliyat Hizmetleri yada Paketleme - Depolama Hizmetleri, Taşımacılık, Nakliyat ve bunların yanında asansörlü taşımacılık da firmamızda mevcuttur. Taşımacılık işlerinizde daha hızlı karar verebilmeniz için şirketimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Uzman personelimiz tarafından ücretsiz olarak verilen expertiz hizmeti sonucunda hizmet bedeli karşılıklı olarak belirlenir ve yine uzman ekiplerimiz tarafından eşyalarınız gerekli özenle ambalajlanarak taşımaya hazır hale getirilir. Eşya taşımacılığı çok ciddi bir iş olması nedeniyle tüm personelimiz bu işin ciddiyetine kavramış durumdadır. Yine de harhangi bir olumsuz duruma sebep olmamak için eşyalarınız taki paketlenmeye başlandığı andan itibaren taşıma, nakliye, tekrar taşıma ve yerine monte aşamasına kadar sigorta kapsamı ndadır. Nakliye hizmetimiz ev, borü, ofis, işyeri gibi her türlü ikametin taşıma işini şehir içi veya şehir dışınataşımaktadır. Bu iş için önce uzman bir personelimiz tarafından taşınacak eşyalar yerinde görülerek tespir edelir ve sigorta edilir. Ardından işinin erbabı ustalarımız tarafından tüm züccaciye, mobilya, mutfak eşyası, beyaz eşya, büro malzemeleri, makina teçhizatı vb gibi tüm eşyalarınız demonte edilir ve uygun materyallerle paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir ve araçlara taşınır. Araçlarımız hertürlü hava koşullarına dayanıklı şekilde dizayn edilmiştir. Eşyalarınız bu araçlara en uygun şekilde yerleştirilerek sabitlenir. Yeni ikametinizde eşyalarınız yine tarafımızdan temin edilen ustalar tarafından taşınır ve ambalajlar çözülerek uygun yerlere monte etmek suretiyle yerleştirilir. Taşımacılık işinimiz il veya bölge ile sınırlı olmaksızın tüm Türkiye'ye yapmaktayız. 

Makaleler

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.