DADAŞLAR EVDEN EVE NAKLIYAT


DADAŞLAR EVDEN EVE NAKLIYAT

Kurulduğumuz günden bu yana, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat ta kendi kalite standartlarımızı oluşturarak en ekonomik evden eve taşımacılık hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunmayı kendimize prensip edindik. Ticaretten dostuğa uzanan bu yolda, profesyonel taşımacılık çözümleri için doğru adres dadaşlar evden eve nakliyat.
Evden Eve Nakliyat Aşamaları
Evden eve nakliyat, disiplinli ve koordine çalışma gerektiren bir iştir. Profesyonel evden eve nakliyat aşamaları aşağıdaki gibidir. » Belirlediğiniz gün ve saatte evden eve nakliyat experimiz adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceler ve en doğru evden eve nakliyat planını hazırlar. » Önceden kararlaştırılan tarihte, ekip üyelerinin içerisinde elektrikçi, mobilyacı ve tesisatçı bulunan profesyonel evden eve taşımacılık ekibimiz adresinize gerek eşyalarınızı de-monte edip, özel ambalaj malzemeleriyle sararak evden eve nakliye aracımıza yükler. » Eşyalarınız yeni adresinize güvenle taşındıktan sonra, sizin direktiflerinizi doğrultusunda montaj ve kurulum işlemleri yapılır. Eşyalarınız size kurulu ve hazır bir şekilde teslim edilir. Size sadece özel eşyalarınızı yanınıza alıp profesyonel, kaliteli ve ekonomik evden eve nakliyatın keyfini çıkarmak kalır. Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat kampanyalarımız devam ediyor. Hızlı, ekonomik ve profesyonel evden eve nakliyat çözümlerimizle ilgili kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için bizi hemen arayın
Asansörlü Evden Eve NakliyatAsansörlü taşımacılık özellikle yüksek binalarda tercih edilen bir taşınacılık tipidir. Dadaşlar evden eve nakliyat olarak tüm Türkiye'de asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Neden Asansörlü Taşımacılık? Yüksek katlarda bina içindeki asansörün kullanılmadığı durumlarda büyük zaman tasarrufu sağlar. Bina içerisindeki dar merdiven boşluklarında eşyaların taşınması bir hayli zordur. Böyle durumlarda taşıma esnasında eşyalarda ve bina içerisindeki duvarlarda deformasyon oluşabilmektedir. Asansörlü taşımacılık ile bu gibi durumların önüne geçilmiş olunur

Makaleler

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.