SİVAS YILDIZ NAKLİYAT


SİVAS YILDIZ NAKLİYAT

SİVAS YILDIZ Evden Eve Nakliyat sektöründe 8 yıllık tecrübeye sahip firmamız, gelişen koşullarla birlikte evden eve taşımacılık hizmetlerini başlıca faaliyet konusu olarak benimsemiştir. Bunun nedeni evden eve nakliye işlemlerinde uzmanlık unsurunun ön planda olması ve bunu kadro ve tecrübe olarak bir araya getirebilmiş olmamızdır. Evden eve nakliyat firması olarak, bu hizmet kolunda şoförlerimiz de dahil olmak üzere bütün kadromuz evden eve taşımacılık konusunda gerekli eğitimi almış bulunmaktadır. Evden eve taşıma firmamızda her türlü donanım ve malzeme kullanımı tüm nakliye firmaları ile boy ölçüşür durumdadır. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine hizmet veren Sivas Yıldız Evden Eve Nakliyat, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemeyi kendine ilke edinmiştir. Nakliyat firmamız sigortalı, ambalajlı, montajlı bir şekilde uzman ve güleryüzlü, Avrupa standartlarına uygun personeli ile hizmet vermektedir. AMBALAJLAMA Taşınma işlemlerinin insanlarda neden olduğu stres, sıkıntı ve yorgunlukların bilincinde olan Sİvas Yıldız evden eve nakliyat firmamız, ev taşıma konusunda deneyimli kadrosu ile sunduğu profesyonel hizmet sayesinde taşınma sorunlarınızı en az düzeye indirecektir. Taşınacak eşyaların en uygun malzemeler ile özenle ambalajlanması ve nakliye araçlarımıza yüklenmesi, ev eşyası taşıma tecrübesi yıllara dayanan personelimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Tecrübeli paketleme görevlisi elemanlarımız evinizdeki veya ofisinizdeki tüm eşyaları gereken özeni göstererek paketlerler. Tüm ev veya işyeri eşyalarınız, eşyanın türüne göre hava kabarcıklı naylon, kraft kağıt ve battaniyeler ile hasar görmeyecek şekilde düzgün bir şekilde sarılarak evden eve nakliyat için hazır hale getirilmektedir. Ambalajlama önemli bir iş olduğu için kırılacak eşyaların dikkatli bir şekilde ambalajlanmasına önem vermekteyiz. Bardak, yemek takımları, kristaller, vazo ve aksesuarlar dikkatli şekilde sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Eşyalarınız taşınacağınız yerde yerleşince tekrar yerlerine konulur. Size sadece düzenleme işlemleri kalır.

Makaleler

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.