KONYA ELİT TAŞIMACILIK


KONYA ELİT TAŞIMACILIK

  KALİTE ASLA RASTLANTI DEĞİLDİR DÜZENLİ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMANIN ESERİDİR
"Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü; işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz."   Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.   Nakliyat ve Taşımacılık sürecinde tecrübeli ve Konusunda uzman personelleri ile  pek çok nakliyat işinin na imza atmıştır. Gelecekte de verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmektedir.   Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.   Hem konya içinde, hem de tüm ilçelerinden şehir içi nakliyat hizmetinin yanında, ülkemizin 81 vilayetine taşımacılık hizmeti vermekteyiz.   Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.   Firmamız;  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti,  Demontaj ve Montaj Hizmeti,  Ambalajlama Hizmeti ve  Eşya Toplama Hizmeti vermektedir.

Makaleler

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?