ZEKİ NAKLİYAT


ZEKİ NAKLİYAT

Hoş geldiniz! Şirketimiz Konya’da bulunmaktadır. Evden eve, ilden ile sloganı ile 1995 yılında başlayan iş hayatımız bu zamana kadar tecrübe, titizlik ve güven üzerine oturmuştur. Değerli müşterilerimiz. Başlıca yaptığımız hizmetler şunlardır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, büro taşıma, fabrika taşımak, her nevi dükkan, ambar ve depo taşıması yapmaktayız. Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman eşya miktarı, taşınılan kat ve taşınacak kat gibi soruların yanında gidilecek mesafe hesaplanır, asansörlü taşıma eklenir ona göre uygun fiyat belirlenir. İstenirse eşyalarınızı yerinde görmek için exper gönderilir. Evi yerinde inceledikten sonra fiyatı belirleriz. Kararlaştırılan saat ve tarihte işe başlanır. Şehirler arası ise sigorta yapılır. Tamamen mobilya işinde uzman ekibimiz tarafından montaj ve demontaj işleriniz yapılır. Bütün sorumluluklarımızı tam olarak yerine getiririz. İsterseniz bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Yalnız en sağlıklı iletişim yolu telefondur. Karşılıklı şartlar konuşulur istenirse aramızda sözleşme imzalanır. İş yapılır. Memnun kalınmayan nokta varsa tekrardan yapılır. (montaj ve ya eşya vs) Tecrübe, kalite, sağlam firma. 57 metre 4 adet asansörle hizmetinizde. Sektördeki yenilikler bizden sorulur. Yenilikçi yapımızla tüm araçlarımızı çelik kasa yaptırdık. Asansörlerin hepsi sıfır olarak alınmıştır. 5 yılı dolduran asansör tarafımızdan yenilenmektedir. İlden ile taşımacılık işinde müşteri istemese dahi eşyalarını eşyanın gerçek değerinde sigortalıyoruz. Bizim için kalite ve işçilik ön planda gelir. Yaptığımız işin hakkını veririz.

Makaleler

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.