ÖZVAN NAKLIYAT


ÖZVAN NAKLIYAT

1994 yılında kurulan Özvan Evden Eve Nakliyat, bu yıl 21. hizmet yılını doldurmanın gururunu yaşıyor. Özvan Nakliyat kurulduğu günden bugüne evden eve taşımacılıkta Van’ın lider firmalarından biri olmuştur. Türkiye’de evden eve ye özel hizmet vermek üzere kurulan ilk şirketlerden olan Özvan Nakliyat, bugün Van’daki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir. Evden eve nakliyat veya taşımacılık emek yoğun, uzmanlık isteyen bir iş koludur, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Özvan Nakliyat kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Özvan Nakliyat gerek personelini gerekse araç filosunu ve yan ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşınmayı bir korku olmaktan çıkarmaktadır. Bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır. Özvan  Nakliyat belgesi olan k1, k2 ve k3 belgelerine sahip olup; şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapmaktadır Neden Van Özvan Evden Eve Nakliyatı seçmeliyim? ♦Evden Eve Nakliyat Konusunda uzman ♦Koşulsuz Müşteri memnuniyeti ♦Sigortalı Nakliye ve Taşımacılık ♦Ücretsiz Ekspertiz ♦Sigortalı Nakliye ve Taşımacılık ♦Sabit Fiyat garantisi ♦81 ile Nakliyat ♦Öz varlığı olan araç filosu ile hizmet ♦Taşımacılık sertifika belgeleri ♦Uzman Personel ♦Tüketici odaklı taşıma sözleşmesi   ♦ Misyon ve Vizyon   Türkiye ve Van standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliği sağlamak. Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak , korumak ve kollamak. Personellerimizin eğitimini iş bilgi ve becerilerini arttırmak. Araç filosunu sürekli genişleterek, teknolojiyi yakından takip eden araç ve ekipmanları kullanmak. Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak müşteri memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti vermek. Depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirmek.

Makaleler

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.