TRABZON EVDEN EVE NAKLIYAT


TRABZON EVDEN EVE NAKLIYAT

Altur; bir telefonunuzla size ücretsiz expertiz hizmeti vererek sizi zorunluluk nda bırakmaz. Gelen elemanımız sadece eşya durumunu ve evin pozisyonunu görerek size fiyat bilgisi çıkarır. Eşyaları görerek tahmini sigorta bedeli, taşıyabilecek eleman sayısı ve nitelikleri hakkında bilgi verilir.

Altur konusunda size en iyi hizmeti vereceğinin garantisini taahhütlü olarak teminat eder. Yapılacak hizmet maddeler halinde sözleşmeye dökülerek taşınma esnasında bütün sözleşme gereklerine uyulur. Kesinlikle belirtilenin dışında ek ücret v.b. şeyler istenmez.

Kalite ve güven'i ilke edinmiş olan firmamız Altur evden eve taşımacılık her geçen gün yeni araçlarla ve personeller ile filosunu genişleterek türkiyenin en ücra yerleşim yerlerine kadar hizmetlerini zamanında ve tam güvenli şekilde gerçekleştirmektedir.

Makaleler

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?