SERNAZOĞULLARI TAŞIMACILIK - İSTANBUL


SERNAZOĞULLARI TAŞIMACILIK - İSTANBUL

Kalite, Disiplin ve hızı bir arada size sunan Sernazoğulları Taşımacılık genç personeli Evden Eve Nakliyatta sizlerin hizmetinizde. Evden Eve Taşımacılığı’nda; müşteri Memnuniyeti Garantisi, En iyi paha Garantisi, Tam sökme ve montaj Garantisi, En iyi malzeme Garantisi, En İyi işçilik Garantisi, En Hızlı Nakliye garantisini sağlayan Firmamız siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Çeşitli iletişim kanallarından bize ulaşan kıymetli Müşterimizin ile Espertiz öncesi bir ön görüşme gerçekleşir. Firmamız meselesinde bilgi verildikten sonra, Ekibimiz parasız olarak Kurumunuzun espertiz raporunu gerçekleştirir. Espertiz raporundan sonra pakt sağlandıktan sonra kararlaştıran günde ekibimiz aracımız/araçlarımızla nakliye yapılacak yere gelir. konusunda deneyimli personelimiz işyerinizdeki eşyaları paketleme ve ambalajlama işlemini tamamladıktan sonra kırılacak veya ziyan görebilecek eşya önceliği yaparak araçlara asansör sistemi veya geleneksel sistem ile taşımaya başlar. vasıta Yüklemesi yapıldıktan sonra en kısa sürede yeni yere gelerek sahaların hal gözlemi yapıldıktan sonra geleneksel veya asansörlü nakil yönetimini belirledikten sonra eşyalarınızı özenle yeni işyerinize taşımayı gerçekleştirir. Eşya yerleştirmesi ve montaj yapılması gerçekleştirildikten sonra ambalajtan ve paketlemeden kalan artıklar işyerinizden temizlendikten sonra anahtar teslim olarak kıymetli müşterimize yeni yeri teslim edilir. %100 Demontaj ve Montajlamayı oluşturan işçilerimiz eşyalarınızı, köpüklü koruma, kutulu koruma, ambalajlı koruma, bombeli ve baloncuklu paketleme sistemi ile koruma na almaktadır. Alanında en iyi Nakliyat Firması olmayı hedefleyen Sernazoğulları Taşımacılık %100 müşteri memnuniyeti endeksi çalışmakta bulunduğu için müşterilerinin eşyalarını taşırken kendi malıymış düşüncesiyle taşımacılığı, emanet mantığı ile taşımacılığı sizlere sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir ya da Ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz. evden eve İstanbul nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul evden eve taşımacılık, İstanbul nakliye, İstanbul nakliye firması

Makaleler

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.