ALPKANAT OFIS NAKLIYAT - İSTANBUL


ALPKANAT OFIS NAKLIYAT - İSTANBUL

Alpkanat Taşımacılık her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha basit kılmıştır. öncelikle ofis nakliyatı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Şayet anlaşılırsa Alpkanat Taşımacılığın başka bölümlerinde bulunduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılmaktadır nakil günü ofis görevlileri elemanlarla değil direk olarak Alpkanat Taşımacılığın formen’ i ile muhataptır. nakil günü taşımanın daha seri ve daha sorunsuzca olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır. Tüm büro eşyalarız avrupadan ithal ile gelen pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kutulara konulur. Kutu zerine oda sahibinin ismi yazılır. Tüm bu güvenli hizmete karşın Alpkanat Taşımacılık tedbiri elden bırakmayarak taşınan ofisi sigortaya tabi miktar ve mümkün bir hasar zorunda taşınan ofis Alpkanat Taşımacılık ile drekt olarak sigorta acentası ile muhataptır. ayrıca sigorta poliçesi nakil günü ofis görevlisine formen yönünden teslim edilecektir. asansörlü nakliyat İstanbul nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul evden eve taşımacılık, İstanbul nakliye, İstanbul nakliye firması

Makaleler

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.