ALTINKAYAOĞULLARI ASANSÖRLÜ NAKLIYAT - İSTANBUL


ALTINKAYAOĞULLARI ASANSÖRLÜ NAKLIYAT - İSTANBUL

Asansörlü Nakliyatta çözüm ortaklarıyla çalışan firmamız en hızlı ve güvenli taşımacılığı sizlere sunmaktadır. Asansörlü Taşımacılık son senelerde fazlaca tercih edilen bir hizmet olması, güvenli ve hızlı nakliyede tercih edilmesine İmkan vermiştir. Asansörlü Nakliyatın yapılabilmesi için alan ve taşınacak yerin müsait olması gerekmektedir. 2. Kattan 25. Kata kadar yapabildiğimiz Asansörlü Nakliye için firmamız alan güvenliğine ciddiyet vermektedir. oluşabilecek aksaklıkları önlemek için etraf güvenliğine ciddiyet sağlayan firmamız taşımayı kısa zamanda bitirmektedir. Alanında uzman işçilerimiz kırılacak eşyadan, sökülebilecek eşyalarınıza kadar tüm eşyaları sistematik olarak ambalajlamakta ve paketlemektedir. %100 Demontaj ve Montajlamayı oluşturan işçilerimiz eşyalarınızı, köpüklü koruma, kutulu koruma, ambalajlı koruma, bombeli ve baloncuklu paketleme sistemi ile koruma na almaktadır. Koruma ndaki eşyalarınız korunaklı araçlarımıza yerleştirilmeden öncelikle yine koruma amaçlı battaniyeli koruma yönetimi ile araçlarımıza düzenli olarak yerleşimi sağlanmaktadır. Yeni yerinize eşyalarınız ulaştırıldıktan sonra alanların hal gözlemi yapıldıktan sonra geleneksel veya asansörlü atama yönetimini belirledikten sonra eşyalarınızı özenle yeni yere taşımayı gerçekleştirir. Eşya yerleştirmesi ve montaj yapılması gerçekleştirildikten sonra ambalajtan ve paketlemeden kalan artıklar evden temizlendikten sonra anahtar teslim olarak kıymetli müşterimize yeni yeri teslim edilir. Daha detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir ya da Ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz. nakliyat İstanbul nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul evden eve taşımacılık, İstanbul nakliye, İstanbul nakliye firması

Makaleler

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.