ÖZYAY ASANSÖRLÜ NAKLIYAT - ADANA


ÖZYAY ASANSÖRLÜ NAKLIYAT - ADANA

Adana Ekonomik Taşımacılık firması tüm taşıdığı eşyaları sigortalı olarak taşımaktadır. Gerek şehiriçi gerek şehirlerarası atama işlemlerinde önceden expertiz yapılarak, personelimizin verdiği rapor doğrultusunda sigorta değeri çıkartılmaktadır. Çıkartılan bu sigorta ederi üstünden alıcı adına sigorta yapılmaktadır. Kısacası eşyalarınız taşınmadan evvela güvence na alınmaktadır. Bu konu ile ilgili gönül rahatlığıyla firmamıza güvenebilirsiniz. Biz alıcı memnuniyetini ön planda tutarız. 1 alıcı 10 alıcı getirir mantığı ile işimizi titiz yapmaktayız. Ekonomik Taşımacılık kurulduğundan bu yana büyüyen evden eve nakliyat sektöründe Adana 'da önder bir firma, Türkiye taşımacılık piyasasında da söz sahibi konumdadır. Adana Ekonomik Taşımacılık, adında da anlaşılacağı üzere taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatları ile kaliteden taviz vermeden sunmaktadır. Sizde bu faik hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. nakliyat Adana nakliyat, Adana evden eve nakliyat, Adana evden eve taşımacılık, Adana nakliye, Adana nakliye firması

Makaleler

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?