AKPINAR TAŞIMACILIK - İSTANBUL


AKPINAR TAŞIMACILIK - İSTANBUL

Akpınar nakliye 1972 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana kesintisiz olarak nakliye işlerinizi özenle yapmaktadır. Geniş bir referansa sahip olan şirketimiz Ofis – işyeri taşımacığı, Fabrika nakliyesi, Banka taşımacılığı, eski dönemlere ait eşya nakliyesi, Fuar taşımacığı, Askılı tekstil nakliyesi ve evden eve nakliye işlerinizi büyük bir özenle yapmaktadır.Bizim için en önemlisi sizin memnuniyetinizdir. İSTANBUL merkez olmak üzere 1972 yılından bu yana aralıksız olarak nakliye sektöründeki öncülüğümüzü sürdürmekteyiz. Akpınar nakliye sektörde geride bıraktığı 40 yılda çok sayıda hizmeti başarıyla tamamlamıştır. Akpınar nakliye müşteri odaklı hizmet politikasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizde nakliye piyasası ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, şirketimiz saha arasında edinmiş bulunduğu tecrübelerini uluslararası standartlarda hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı çok sayıda yabancı şirket ile beraber bir standartta oturtmuştur. Ülkemizde henüz bir “Nakliye hizmeti” ile ilgili eğitim kurumu olmamasına karşın personeline vermiş bulunduğu teknik bilgi ve bu sahanın gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur. Sitemizde firmamızın olanak sağladığı evden eve nakliye hizmetlerimiz meselesinde umumi bilgiler bulacaksınız. özellikle evden eve nakliye fiyatları hakkında düşünce edinmeniz için Öneri formumuzu doldurarak bize ulaşınız. Böylelikle en kısa zamanda size yanıt verebileceğimiz gibi en ekonomik çözümleri de sunma imkânı yakalamış olacağız. nakliyat İstanbul nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul evden eve taşımacılık, İstanbul nakliye, İstanbul nakliye firması

Makaleler

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?