GEMİCİĞLU NAKLİYAT


GEMİCİĞLU NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat Biz Gemicioğlu Nakliyatçılık olarak neredeyse 22 yılı aşkın süredir sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat işlemlerinizde günümüz çağına uygun bir şekilde taşınacak olan eşyalarınızı son derece güvenlikli ve son model teklonoji ile ilerleyen aletlerimiz ile profesyonel olan çalışma , iş arkadaşlarımızın da yardımıyla taşımaktayız. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunduğu muzun garantisini : yılları aşan çalışma süremizden verebiliriz. Sadece bununla kalmamak ile birlikte eşyalarınızı bizimle taşınırken tamamen sigortalayarak onları %100 garanti na alıyoruz. Müşterilerimizin eşyaları bizim çocuklarımız gibidir. Onları özenli bir şekilde tamamen son teknolojiye uygun biçimde eşyalar kullanarak paketleme yapıp , aynı özenin fazlası ile taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Montaj işlerinizde ise her türlü işlemi adresten adrese teslim ediyoruz. Zamanla daha da büyüyen ve büyümeye devam eden Gemicioğlu Nakliyat olarak sizlere Türkiye'nin her köşesinden her köşesine hizmet vermekteyiz. Bu işlemlerin yanı sıra her şey de olduğu gibi ister istemez konu fiyat meselesine geliyor. Fiyatlarımız oldukça uygun olmakla birlikte mesleğinizden aldığınız olası bir şehir değişikliği durumunuz da memurlarımıza % 20 indirim yapıyoruz. İddia ediyoruz ki biz daha iyisini yapana kadar en iyisi biziz!!! Bizimle ‘ Gemicioğlu Nakliyat ’ iletişime geçmek içinwww.gemicioglunakliyat.com u ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sizlere tekrar belirtmek isteriz ki gayet uygun olan fiyatlarımızın yanı sıra Türkiye'nin her bölgesinden her bölgesine hizmet vermekteyiz. Bize uğramadan kimselere gitmeyiniz. Tabii ki bizi seçmek sizin elinizde olmakla birlikte mobilyalarınızın da korunması aynı şekilde kararlarınıza bağlıdır ve kırılan, çizilen, çöplere atılan mobilyalar görebilirsiniz çevrenizde çalıştığınız şirketle imzaladığınız belgeleri sonuna kadar okuyunuz ve dikkat ediniz: çalışan şirketin sizin eşyalarınızın zarar görmesi durumu ile alakalı imzaladığınız belgelerde herhangi bir madde yok ise üzülebilirsiniz !!! Ancak sizlerin böyle sıkıntılar yaşanmaması için bundan 22 yıl önce Gemicioğlu Nakliyat kurulmuş bulunmaktadır. Sizler ile daha masaya oturduğumuz ilk andan itibaren önemli olan tek şey sizlerin eşyalarınızın güvenliğidir. Ev eşyaları mazi gibidir anıları vardır , zarar görme halinde anılar zarar görmüş gibi olur belki de… Bunu en iyi biz biliriz ve biz anlarız. Sizler için varız ve bütün varımızı yoğumuzu gerekirse zamanı gelince sizin memnuniyetiniz için dökmeye de hazırız. Evet hadi buyurun, gelin ve bir bardak çayımızı için , konuşalım ve sizin için en uygun seçeneği sunalım.  Gemicioğlu Nakliyat!!! Sonuna dek sizler ile , sizlerin mutluluğu ile… 

Makaleler

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.