MİNTAS NAKLİYAT


MİNTAS NAKLİYAT

MİNTAŞ NAKLİYAT 2000 YILINDA AVCILAR İLÇESİNDE KURULMUŞ PROFESYONEL NAKLİYAT ŞİRKETLERİNİN EN ÖNDE GELEN NAKLİYAT FİRMASIDIR FİRMAMIZA 0531 341 7504 YA DA 0534 883 59 04 NUMARALI TELEFONLARDAN GÜNÜN 7/24 SAATİ BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ. EV EŞYALARINIZ KALİTELİ AMBALAJ MALZEMELERİYLE SARILARAK DE-MONTE VE MONTAJ İŞLEMİ YAPILARAK SİGORTALI OLARAL TAŞINMAKTADIR.  EN HESAPLI VE EN İYİ TAŞINMALARI İSTİYORSANIZ TERCİHİNİZ BİZ OLMALIYIZ.

Makaleler

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?