EFDAL ASANSÖRLÜ NAKLIYAT - ADAPAZARI


EFDAL ASANSÖRLÜ NAKLIYAT - ADAPAZARI

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetinden asla Ödün vermeden hizmet verici Eftal Evden Eve nakliyat kurumsal yapısı ile kişi müessese ve kuruluşlara komple ve parsiyel nakliye hizmetleri sunmaktadır. şirketimiz sahibi bulunduğu geniş vasıta filosu ve çalışma ortakları ile tüm Türkiye’de sigortalı ve garantili evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliye hizmetlerinin beraberinde ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı, banka taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, müessese taşımacılığı ve tıbbi aygıt taşımacılığı gibi spesifik nakliye işlerini Eftallıkla gerçekleştirmektedir. Anadolu sigorta ile anlaşmalı olan Eftal nakliye tüm nakliye işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Sigorta kapsamında eşyaların kamyona yüklenmesinden sonra gideceği yere kadar karşılaşılabilecek sorunlarda eşyaların ziyan görmesi şeklinde 50.000 TL lik teminat ile kapsamı ile korunmaktadır. Eftal nakliye çalışanlarının tamamı belirgin süre aralıkları ile sektörel eğitimlere tabi tutulup tamamı iş güvenliği konusunda eğitimlidir. Paketleme işlemleri, sıfır (kullanılmamış) ambalajlama malzemeleri ile yapılmakta olup hijyenik olmayan battaniye ve pis kartonlar muhakkak kullanılmamaktadır. Neden Eftal Evden Eve Nakliyat 1- uzman hizmet, ekonomik fiyatları. 2- Geniş ve yüksek modelli vasıta filosu. 3- İşinde Eftal sigortalı çalışanlar. 4- %100 Müşteri memnuniyeti garantisi. 5- Sigortalı evden eve nakliyat. 6- Sözleşmeli taşımacılık. Aslına bakacak olursanız bunların dışında çok sayıda sebep var. şirketimiz hiç bir biçimde eşyalarınızı yükledikten sonra 2. bir pazarlık veya sonradan anlaşılmış olan paha üstünde değişiklik yapmaz. Eftal nakliye dünden bugüne binlerce müşteriye hizmet sağlamıştır bu müşterilerimiz içinde İş bankası, Sakarya il emniyet müdürlüğü, Sakarya Valiliği, Türk Sikahlı Kuvvetleri ve çok sayıda hususi hastane ile üniversiteler yer almaktadır. Sakarya merkezli olan Eftal nakliyat’ın İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Denizli, Van, Uşak, Tokat, Antalya, Giresun ve Tekirdağ’da şubeleri bulunmaktadır. Sakarya evden eve nakliye sektöründe bulabileceğiniz nadir firmalardan birtanesi olarak sırf iller arası taşımacılık hizmeti sunmatadır. belde içi nakliye hizmetimiz bulunmamaktadır. Hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi veya ekspertiz talepleriniz için bizleri arayabilirsiniz. asansörlü nakliyat Adapazarı nakliyat, Adapazarı evden eve nakliyat, Adapazarı evden eve taşımacılık, Adapazarı nakliye, Adapazarı nakliye firması

Makaleler

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.