KELEŞBAY ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK - ADANA


KELEŞBAY ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK - ADANA

Keleşbay Asansörlü taşımacılık, 15 yıldır bu sahanın devamlı yükselen değerlerinden birisi olarak Adana ve başka tüm şehirlere itimat içinde nakliye hizmeti sunan bir şirket konumundadır. nakliye sahasının günden güne çok daha ön plana çıkmaya başlamış bulunduğu şimdilerde itimat içerisinde, müsait fiyatlar ile en iyi hizmeti müşterilerimize sunabilmek için uzun bir süredir çalışıyor ve vasıta filomuzu daha geniş kapsamlı hale getiriyoruz. Sektörümüzün bizlere yüklediği sorumlulukların bilincinde olarak azami güvenlik, azami performans zihniyeti ile kısa süre içerisinde tüm nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Adana evden eve nakliye firmayı olarak çıktığımız bu İtina arzulayan meşakkatli yolumuzda bizlere güvenen müşterilerimiz yardımı ile bundan sonra iller arası nakliye yaparak her açıdan müşterilerimize güvenilir bir biçimde hizmet sunabilmeyi erek edindik. Bizler ile çalışma fırsatı bulan müşterilerimize sunduğumuz hizmet kapsamımız şu şekilde; 1. Adana belde İçi Evden Eve nakliyat 2. Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat 3. Asansörlü Taşımacılık 4. Sigortalı Taşımacılık 5. Fuar Taşımacılığı 6. Ofis Taşımacılığı 7. Depolama Hizmetleri gibi seçeneklerimiz ile tüm eşyalarınızı hızlı, itimat içinde ve azami ilgi ile taşıyor ve hizmetimizi noktalıyoruz. Esas amaç, her süre için MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olmuştur ve bu sayede sektörümüzün en çok ön plana çıkan firmalarından bir tanesi niteliğine geldik. Vizyonumuz · Adana ve iller arası nakliye hakkında Türkiye’nin en müsait fiyatlı taşıma şirketi olmak. · Eşyaların dünya paketleme standartlarında itimat içinde taşınması. · Taşıma işlemlerinde işinde deneyimli, çağdaş paketleme yöntemlerini bilen ve güvenilir vasıta filosu ile çalışmak. · 15 yıllık güçlü, özenli ve güvenilir nakliye hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmak. Misyonumuz · Alanında Türkiye’nin en büyük ve en geniş vasıta filosuna sahip nakliye firmayı olabilmek. · Türkiye’nin her yerinde şubeler açarak her belde için hususi nakliye hizmeti sunabilmek. şehirlerarası nakliyat Adana nakliyat, Adana evden eve nakliyat, Adana evden eve taşımacılık, Adana nakliye, Adana nakliye firması

Makaleler

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.