BERTAN NAKLIYAT


BERTAN NAKLIYAT

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ŞEHİRLER ARASI TAŞIMADA YOL SİGORTASI MÜŞTERİ İSTEMESEDE BertaN NAKLİYAT.TARAFINDAN SİGORTASI YAPILMAKTADIR.MÜŞTERİLERİMİZİN BİLGİLERİNE SUNARIZ. Merkez İstanbuL ve tüm illeri Genelinde hizmet vermekteyiz. BertaN evden eve nakliyat firması Mehmet BertaN Tarafından 23.5.2011 yılından İTİBAREN günümüze tek sürdürdüğümüz aile mesleğinmizdir, BertaN genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile Evden Eve ve Kurumsal Taşımacılığın şüphesiz yeni lideri olmuştur. Amacımız BertaN evden eve nakliye firmasını hizmet karşılıgıyla geliştirmektedir en ekonomik biçimde hizmet sunmaktadır ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. BertaN olarak hem Evden Eve hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekle beraber, Türkiye'de bir cok resmi kurumların taşınmasında ve Kurumlardan etmiş oldugu hizmetlerden takdir edildi. taşınmasında uzmanlaşmış tek nakliye firmasıyız. Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler özmallarımızdır. "Her taşıma kendi taşımamızdır" düşüncesi ile yoluna devam edecek olan BertaN güçlü Referansları, Geniş müşteri potonsiyeli ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir. Avantajlarımız Özen ve Güleryüz Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir. Profesyonellik ve Dinamizm Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat. olmaktadır. Her Alanda Kaliteli Hizmet cargo kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz le eşyalarınız hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir alo demeniz yeterlidir . Yetki Belgelerimiz Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden Yurtiçi Taşımacılığı, K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgesini almıştır. Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi ,Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar,mağduriyetleri halinde taşıma yaptırdıkları firmaya bildiremiyecektir .cünkü o firmaların tecrübeli elemanları ve taşıma belgeleri olmadıgı icindir cok degerli ev sahiplerini bilgilendirmek amaclı bu mesajımı vermiş bulunuyorum bütün müşterilerime saygılarımı iletirim. Yetki belgelerimizi görmek için alttaki resimlere tıklayınız. Hizmetlerimiz Sizin ihtiyacınız herne olursa olsun işinizi görecek bir aracımız vardır. Devamlı Yükleriniz için Özel Taşıma Anlaşmaları yapabilmekteyiz. - Şehir içi taşımalarda hasarları firmamız karşılamaktadır - Şehirler arası taşımacılık - Evden Eve Taşımacılık - Kurumsal Taşımacılık - resmi daireler ve buro taşımacılıgı yapılır - TAŞIMALAR GÜVENİLİR HİZMET SİGORTALIDIR 0538 217 34 13 Bertan Bey

Makaleler

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.