DUDU TRANSPORT ERZURUM NAKLİYAT


DUDU TRANSPORT ERZURUM NAKLİYAT

Nakliyat firmamız parça, parsiyel, ağır yük, komple yük taşımacılığı hizmetir vermektedir.Araçlarımızda ve nakliye işlemlerinde son teknolojiyi kullanarak deneyimli kadromuz ile birlikte son derece titizlikle taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.Firmamız aracı firma değil ve Yüklerinizi kendi araçlarımız ile taşıma sürati ile yapmaktaıyz. Kurumsal olarak firma olarak  şehiriçi veya şehirlerarası yük taşımacılığı için gerekli olan K1 ve K3 taşıma belgelerine sahiptir.Yılların verdiği tecrübe ve güvenle müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak verdiğimiz hizmetlerle firmamızı her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.Erzurum nakliyat olarak araçlarımızın tümü teknolojik sistemlerle donatılmış olup her biri araç takip sistemi ile takip edilmektedir.

Makaleler

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.