İSTANBUL REFORM NAKLİYAT & DEPOLAM


İSTANBUL REFORM NAKLİYAT & DEPOLAM

1995 yılından itibaren kendisini geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini her daim en üst seviyede tutmayı amaçlayan sektör lideri bir firma ile tanışmaya var mısınız?Çağın getirmiş olduğu teknolojik ürünler ile her türlü ürün sevkiyatını kolaylıkla sizlere sunmayı amaç edinen ve bu süreçte kaliteli, ekonomik ve güleryüzlü hizmet anlayışından taviz vermeyen bir firma olmanın gurununu yaşıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda bir plan ve proje geliştirerek sizin frleriniz, bizim tecrübelerimiz ile böylesine uzun ve meşakatli görünen bu yolculuğu el birliğiyle sonuca ulaştırmak en büyük gayemizdir.1995 yılından günümüze sizler için ev, ofis, fuar, banka, askılı tekstil, villa, fabrika taşımacılığı gibi çeşitli işlerde sizlere hizmet sunmaktayız. Karmaşık olarak gördüğünüz bu sektörün bütün zaaflarına çözüm bularak ve kendi hizmetimize güverenerek sizlerin karşısına çıkmanın güvenini yaşamaktayız.Sizler de hem kaliteli hem de ekonomik taşınmanın olmadığını düşünenlerden iseniz İstanbul Reform Nakliyat & Depolama olarak bu kanıya son vermek için buradayız. Kurulduğu günden itibaren önemli işlere imza atan ve atmaya devam eden firmamız geniş hizmet yelpazesi ve zengin araç filosu ile kaliteli hizmetler sunmaya devam edecektir. Hizmete başladığımız günden itibaren kalifiyeli eleman yetiştirmek adına eğitimler veriyoruz ve bu eğitimler sonunda uzman ekipler kurarak taşınma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde sonlanmasını amaçlıyoruz. Maalesef sektörde kendine bir araç alan herkes nakliyeci statüsüne sahip olduğunu düşündüğü için bizim de kalitemize leke sürülmektedir. Bu yüzden Istanbul Reform Nakliyat & Depolama firması olarak bu gibi sahtecilik olaylarının üstesinden gelebilmek için her türlü hukuki mücadelemize devam etmekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Ulaştırma Genel Müdürlüğü'nün belirlemiş olduğu her türlü taşıma belgelerine sahibiz ve kurulan araştırma ekiplerimiz yardımı ile sektördeki korsan nakliyecilere son vermek için çalışmalrıma son hızla devam ediyoruz. Şimdiye kadar olan çalışmalarımız sonucu bir çok korsan firmayı tespit ederek ve gerekli işlemleri başlatmış bulunmaktayız. Siz de bu sektörde var olan asıl nakliyat firmalarına yardımcı olabilmek için lütfen korsan nakliyecilere itimat etmeyiniz ve anlaştığınız firmanın taşıma belgelerinin olup olmadığını sorunuz.

Makaleler

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.