GAFUR NAKLIYAT (1980 DEN BERI)


GAFUR NAKLIYAT (1980 DEN BERI)

Firmamız, 1973 yılında ilk olarak Ankara’da Gafuroğlu Ltd.Ş. adıyla uluslar arası taşımacılık alanında hizmet vermeye başlamış olup 1980 yılında GAFUR NAKLİYAT olarak Evden Eve Taşımacılık sektöründeki yerini almıştır. Şirketimizde; evden eve taşımacılıkta tercihe göre kapalı çelik kasa ve brandalı olmak üzere tam donanımlı araçlar kullanılmakta olup ambalaj ve taşıma konusunda eğitimli, titiz ve disiplinli kadrolu personel ile hizmet verilmektedir. GAFUR NAKLİYAT sektördeki ilk firmalardan biri olmanın verdiği deneyim ile kalite ve güven ilkesinden ödün vermeksizin sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. (Önemli not: Mağdur olmamak için benzer isimdeki taklitlerimizden sakınınız)

Makaleler

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Tüm evden eve nakliyat şirketleri fiyat teklifi sunarken fiyatlara sigorta dahil olduğundan bahsetmekte ama nedir bu işin aslı? Gerçekten bir evden eve nakliyat sigortası diye birşey yok.

Taşınırken kafanız karışmasın

Nakliye şirketi tercih ederken sizlere yardımcı olmak için onlarca makale paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlerin kafasını karıştıran ve bizlere en çok yönlendirilen sorulara cevap vermeye çalışıp nakliye şirketi tercih etmenize yardımcı olacağız.

Eşya Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe eşya depolama hizmeti son dönemlere daha çok tercih edilir bir durum oldu. İsterseniz bu hizmetle alakalı sizlere biraz bilgilendirme verelim?

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Nedir

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.